Hakkımızda

"Setkim Boya ve Kimya Ürünleri Pazarlama San.Tic.Ltd.Şti." olarak, 1999 yılında Akzo Nobel’in Türkiye organizasyonunda İç Anadolu Bölge Distribütörlüğü ile faaliyetimize başladık. Kuruluşumuzdan bu yana sadece elektrostatik toz boya ile değil, toz boya uygulamalarında proses gereği temel gereksinimler olan yüzey işlem kimyasalları, toz boya uygulama ekipmanları, komple boyama tesisleri, boya ölçme ve test cihazları, yedek parça ve aksesuarlar ile sürekli genişleyen bir yelpazede ülkemiz sanayisine katkı sağlamaya devam ediyoruz. Sektörde 24 yılı geride bıraktığımız bu süreçte, endüstriyel ve mimari toz boya uygulamalarında güçlü bir uzmanlık ve deneyim kazanarak daima sektörde lider konumuna gelme hedefiyle ilerlemeye devam etmekteyiz.

2004 yılından bu yana dünya çapında tanınmış markaların, örneğin Asturo, Binks, Devilbiss gibi markaların profesyonel yaş boya ekipmanları ile endüstriyel boyama alanında hizmet sunuyoruz. 2008 yılında ise bölgemizin ihtiyacı olan sertifikasyonlu ve dünya standartlarında kalite anlayışı ile çalıştığımız fason toz boya atölyemiz olan "Setkim Boyama ve Kaplama Merkezi"’ni açtık. Bu sayede yüksek teknolojiye sahip olan işinde uzman ekibimiz ve yıllar içinde edindiğimiz tecrübemiz ile kaliteli boyama hizmeti sunarak müşterilerimize hizmet veriyoruz.

2013 yılından bu yana ise artık komple toz ve yaş boya tesislerinin projelendirme, satış ve teknik servis hizmetlerini de sunarak müşteri memnuniyetini ön planda tutma hedefiyle çalışmaya devam ediyoruz.
 

Vizyon

Setkim Boya olarak vizyonumuz daima faaliyet bölgemizdeki mimari ve endüstriyel boya uygulamalarında çözüm ortağı mantığı ile ticari faaliyette bulunmaktır.

Misyon

Setkim Boya olarak misyonumuz daima boya temin etmenin boya satmak değil, fayda sağlamak olduğu inancıyla, tüm müşterilerimizin ürünlerinde maksimum boya kalitesi sağlamaktır.